Kucharski – Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Logo firmy Kucharski

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

Pogrzeb świecki

Kompleksowa Obsługa Uroczystości – Pogrzeb z mistrzem ceremonii

Pogrzeb świecki to uroczystość, której formuła może być w całości spersonalizowana i dopasowana do potrzeb Rodziny, a także ostatniej woli Zmarłego. Ceremonia nie jest uzależniona od żadnego wyznania, choć na prośbę organizatorów pogrzebu może być wzbogacona o elementy religijne. Mając na uwadze jak szerokie możliwości stwarza organizacja pochówku świeckiego wspieramy Rodziny osób zmarłych, na każdym etapie uroczystości, służąc pomocą i dobrą radą.

Nasza klimatyzowana Sala Pożegnań przystosowana jest zarówno do pożegnań katolickich, jak i świeckich. Istnieje również możliwość łatwej adaptacji pomieszczenia do funkcji Sali Ceremonialnej. W swojej ofercie posiadamy trumny oraz urny nie zawierające oznaczeń wyznaniowych. Podobnie w przypadku tabliczek oraz obrazków pamiątkowych. Współpracujemy z profesjonalnymi i godnymi zaufania mistrzami ceremonii świeckich, którzy z dbałością o szczegóły poprowadzą uroczystość.

Nasza firma – Zakład Pogrzebowy Kucharski – posiada bogate zaplecze techniczne, które zapewni najwyższą jakość obsługi ceremonii. Do każdego organizowanego pogrzebu udostępniamy bezprzewodowe nagłośnienie, dzięki któremu każdy z obecnych może w pełni uczestniczyć w ceremonii. Zapewniamy również namiot pogrzebowy, który osłoni Państwa przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Posiadamy najnowocześniejsze karawany, które spełniają europejskie wymogi sanitarne.

Ponad trzydzieści lat wspieramy Państwa w organizacji pogrzebów świeckich, a także doradzamy najlepsza rozwiązania, tak aby spełnić nawet najwyższe oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu – nam możesz zaufać.

Oferta - pogrzeb świecki

Pogrzeb świecki
Usługi Pogrzebowe Kucharski

Pogrzeb humanistyczny
Mistrz ceremonii świeckiej
Pogrzeb z mistrzem ceremonii świeckiej

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25