Kucharski – Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Logo firmy Kucharski

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

Pogrzeb Tradycyjny

Kompleksowa Obsługa Uroczystości – Pogrzeb z trumną

Pogrzeb tradycyjny, czyli pogrzeb z trumną, od lat stanowi najczęściej wybieraną formę pochówku. Mając to na uwadze nasza firma posiada wszelkie niezbędne zaplecze, dzięki któremu możliwe jest poprowadzenie uroczystości pogrzebowej zgodnie z wolą Zmarłego i jego Rodziny. Organizujemy zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak i świeckie (prowadzone przez mistrza ceremonii).

W naszych domach pogrzebowych będą mieli Państwo możliwość obejrzenia oferowanych trumien na specjalnie przygotowanych wystawach. Dzięki temu rozwiązaniu eliminujemy konieczność podejmowania tak ważnej decyzji w oparciu o często niedokładne katalogi. Prezentowane przez nas trumny wykonane są z różnych gatunków drzew, m.in. z drzewa dębowego, sosnowego, a także topoli i olchy.

Organizując pogrzeb z trumną wiele osób zwraca uwagę na możliwość pożegnania się ze Zmarłym, dlatego Zakład Pogrzebowy Kucharski kładzie duży nacisk na odpowiednie przygotowanie ciała. Nasi przeszkoleni pracownicy umyją oraz ubiorą Zmarłego, a następnie wystawią trumnę w Sali Pożegnań, gdzie Rodzina będzie mogła w ciszy i spokoju pożegnać się po raz ostatni.

Posiadamy bezprzewodowe nagłośnienie oraz specjalny namiot pogrzebowy. Zwracamy szczególną uwagę, aby pogrzeb tradycyjny obsługiwany był przez co najmniej dwa karawany, jeden służący do przewozu trumny, a drugi do transportu kwiatów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu przez ponad trzydzieści lat, zorganizujemy piękną i uroczystą ceremonię pogrzebową – nam możesz zaufać.

Pracownicy zakładu pogrzebowego Kucharski

Pogrzeb tradycyjny
Usługi Pogrzebowe Kucharski

Podwójny pogrzeb z trumną
Pogrzeb tradycyjny z trumną
Podwójny pogrzeb tradycyjny

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25