Kucharski – Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Logo firmy Kucharski

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

Pogrzeb z kremacją

Kompleksowa Obsługa Uroczystości – Pogrzeb z urną

Pogrzeb z kremacją czy też pogrzeb z urną jest coraz częściej wybieraną formą pogrzebu. Wiemy jak ważna jest profesjonalna organizacja takiej uroczystości, dlatego posiadamy najwyższej jakości zaplecze techniczne, takie jak kapliczki do urn czy specjalne podstawy na cmentarz. Dbamy nie tylko o wizualną, ale i funkcjonalną oprawę pogrzebu. Udostępniamy nagłośnienie, aby każdy mógł słyszeć słowa prowadzącego uroczystość, a także namioty pogrzebowe chroniące przez deszczem czy słońcem.

Dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi i Państwa spokoju, każda osoba Zmarła jest identyfikowana przed kremacją. Współpracujemy z okolicznymi krematoriami. Posiadamy własną, klimatyzowaną salę pożegnań, w której będą mogli Państwo po raz ostatni pożegnać się ze swoim bliskim. Nasza kaplica przedpogrzebowa przygotowana jest zarówno do uroczystości wyznaniowych, jak i świeckich. W przypadku ceremonii wyznaniowych istnieje możliwość dokonania pokropku ciała Zmarłego przez księdza. Nie nakładamy limitów czasowych, a na Państwa życzenie istnieje możliwość odtwarzania muzyki.

Pogrzeb z kremacją obsługujemy co najmniej dwoma samochodami pogrzebowymi, jeden przeznaczony jest do przewozu urny, drugi natomiast do przewozu kwiatów. Dbamy o każdy szczegół prowadzonej przez nas uroczystości, tak aby Rodzina nie musiała przejmować się sprawami organizacyjnymi w tak ważnym dniu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu przez ponad trzydzieści lat przygotujemy i poprowadzimy piękną oraz uroczystą ceremonię pogrzebową – nam możesz zaufać.

Pogrzeb z kremacją

Pogrzeb z kremacją
Usługi Pogrzebowe Kucharski

Wystawa urn
Organizacja pogrzebu z urną
Pogrzeb urnowy z kremacją

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25