Kucharski – Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Logo firmy Kucharski

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

Własna Sala Pożegnań

Piękne i godne pożegnanie zmarłego w Kaplicy Przedpogrzebowej

Zakład pogrzebowy Kucharski posiada własną Salę Pożegnań (kaplicę przedpogrzebową) w której mogą Państwo po raz ostatni zobaczyć Zmarłego. Nasza kaplica przygotowana została z myślą o Rodzinach, które w komfortowych i godnych warunkach chciałyby pożegnać się z bliską im osobą. Cała nasza infrastruktura znajduje się w jednej dogodnej lokalizacji w Warszawie przy ul. Conrada 7. W naszym domu pogrzebowym znajduje się biuro, wystawa trumien i urn, chłodnia, a także wspomniana Sala Pożegnań, dzięki czemu unikną Państwo niepotrzebnego stresu związanego z przemieszczaniem się po stolicy.

Nasza klimatyzowana Sala Pożegnań przygotowana została zarówno do pożegnań wyznaniowych, jak i świeckich. Ponadto, w łatwy sposób może zostać zaadoptowana i posłużyć jako Sala Ceremonialna w przypadku organizacji pogrzebu świeckiego. W pomieszczeniu znajduje się specjalny katafalk na trumnę, a także krzesła dla najbliższej Rodziny. Możliwe jest również odtwarzanie utworów muzycznych dostarczonych przez Rodzinę bądź skorzystanie z naszej muzyki pogrzebowej nagranej przez Filharmonię Koszalińską.

Pożegnanie Zmarłego odbywa się najczęściej w dniu pogrzebu lub w dniu kremacji. Możliwe jest ustalenie innego terminu, który byłby odpowiedni dla najbliższych. Dom Pogrzebowy Kucharski jako jeden z nielicznych zakładów pogrzebowych w Warszawie posiada własną kaplicę oraz chłodnię, dzięki czemu nie korzystamy z przyszpitalnych kostnic, a także nie musimy nakładać limitów czasowych. Mogą Państwo w  spokoju, ciszy oraz bez pośpiechu, pożegnać się ze Zmarłym.

Pracownicy zakładu pogrzebowego Kucharski

Sala Pożegnań i Pracownicy
Domu Pogrzebowego Kucharski

Kaplica pogrzebowa Kucharski
Kaplica przedpogrzebowa Kucharski
Sala pożegnań Kucharski

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25