Kucharski – Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Logo firmy Kucharski

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

Transport zwłok

Całodobowy odbiór osób zmarłych na terenie całej Polski

Jednym z najważniejszych czynników związanych z profesjonalnym przygotowaniem uroczystości pogrzebowych jest transport zwłok. Oprócz doskonale wykwalifikowanego personelu oraz odpowiednio przygotowanych biur posiadamy karawany spełniające światowe wymogi sanitarne. W naszej flocie znajduje się najnowszy karawan reprezentacyjny Mercedes E-Klasa w najbardziej ekskluzywnej, przedłużanej wersji. Ponadto, posiadamy samochody pogrzebowe do przewozu kwiatów na bazie takich marek jak Mercedes, Opel czy Renault.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo we wszystkie dni tygodnia, także w święta. Na polecenie Rodziny odbierzemy osobę zmarłą ze wskazanego miejsca i przetransportujemy do naszej chłodni. Eksportacje (odbiory osób zmarłych) wykonujemy z domów, mieszkań, hospicjów, a także szpitali itp. Przetransportujemy również ciało w przypadku, gdy zgon nastąpił w miejscu publicznym, a prokurator odstąpił od sekcji zwłok. Jeśli Zmarły został przewieziony do Zakładu Medycyny Sądowej to po wykonanej sekcji odbierzemy ciało i zajmiemy się pełną organizacją pogrzebu.

Transport zwłok wykonujemy na terenie całego kraju. Możemy przewieźć ciało z każdego regionu Polski do naszej chłodni, ale możliwe jest także przetransportowanie trumny lub urny do wskazanego miejsca i tam przeprowadzenia uroczystości pogrzebowej. Ponadto, świadczymy usługę międzynarodowego transportu zwłok, czyli sprowadzenia ciała z zagranicy. Dzięki wiedzy i ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu sprowadzimy bliską Państwu osobę praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Transport zwłok

Transport zwłok
Usługi Pogrzebowe Kucharski

Transport do pogrzebu
Krajowy transport zwłok
Całodobowe eksportacje zwłok

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25