Kucharski – Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Logo firmy Kucharski

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

Zakład pogrzebowy Izabelin

profesjonalne usługi pogrzebowe w Izabelinie

Ponad 35 lat doświadczenia oraz chęć niesienia pomocy  w trudnych chwilach sprawiły, że firma Kucharski – Zakład Pogrzebowy Izabelin zyskała zaufanie wielu mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Nasz dom pogrzebowy zlokalizowany jest na warszawskich Bielanach na terenie Kościoła Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych przy ulicy Conrada 7. Jako jeden z nielicznych zakładów pogrzebowych posiadamy pełne zaplecze techniczne, w tym własną chłodnię, kaplicę przedpogrzebową, a także wystawę trumien i urn. W naszej flocie znajduje się najnowszy Mercedes E-Klasa w przedłużanej, najbardziej ekskluzywnej wersji. Organizowane przez nas pogrzeby obsługiwane są przez przynajmniej dwa karawany.

Nasza własna, nowoczesna i klimatyzowana sala pożegnań została przygotowana zarówno do pogrzebów wyznaniowych, jak i katolickich. Często podkreślamy, że firma Kucharski – Dom Pogrzebowy Izabelin nie korzysta z przyszpitalnych kaplic, dzięki czemu nie są Państwo sztucznie ograniczani czasowo, a samo pożegnanie może odbyć się w spokoju, ciszy i w komfortowych dla Rodziny warunkach. W związku z brakiem domu pogrzebowego w Izabelinie, istnieje możliwość przystosowania naszej sali pogrzebowej jako sali ceremonialnej w której może odbyć się pogrzeb świecki.

właściciele firmy pogrzebowej Kucharski

Kucharski – Zakład pogrzebowy Izabelin

Kucharski Zakład Pogrzebowy Izabelin

Firma zakład pogrzebowy Kucharski (dawniej ANUBIS) zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, aby z szacunkiem i godnością odebrać osobę zmarłą ze wskazanego przez Rodzinę miejsca, a następnie przygotować ją przez naszych profesjonalnie przygotowanych i certyfikowanych pracowników  do ostatniego pożegnania i pogrzebu. Nasz empatyczny i pełen zaangażowania zespół w biurze przeprowadzi Państwa przez wszystkie niezbędne formalności, tak by bezstresowo zorganizować piękny pogrzeb w Izabelinie.

Decydując się na firmę Kucharski – Zakład Pogrzebowy Izabelin, zlokalizowaną na warszawskich Bielanach mają Państwo pewność, że zadbamy także o wszelkie estetyczne i praktyczne elementy związane z obsługą pogrzebu na cmentarzu. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, a w nim m.in. specjalny namiot pogrzebowy, który umożliwi przeprowadzenie ceremonii nawet w trudniejszych warunkach atmosferycznych, a także bezprzewodowe nagłośnienie, które pozwoli wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowej usłyszeć słowa prowadzącego ceremonię.

Zakład pogrzebowy Kucharski – Dlaczego my?

usługi pogrzebowe Kucharski w Warszawie

Doświadczenie i empatia

Wyróżnia nas ponad 35 lat doświadczenia w organizacji pogrzebów, zrozumienie potrzeb naszych Klientów, a także stale poszerzana wiedza na specjalistycznych szkoleniach

Nowoczesna kaplica

Posiadamy własną chłodnię i kaplicę. Nasza nowoczesna i klimatyzowana Sala Pożegnań, przystosowana jest zarówno do pogrzebów wyznaniowych, jak i świeckich

dom pogrzebowy Warszawa
wystawa trumien i urn

Wystawa trumien i urn

Nasza wystawa trumien i urn ułatwia podjęcie tak trudnej dla Rodziny decyzji, eliminując konieczność korzystania z często niedokładnych zdjęć lub katalogów

Nowoczesne karawany

Nasza flota składa się z nowoczesnych karawanów, w tym z najnowszego samochodu reprezentacyjnego Mercedes E-Klasa w ekskluzywnej, przedłużanej wersji

karawan reprezentacyjny - Mercedes

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25

dom pogrzebowy kucharski – Izabelin

Dzwonnica przy kościele w Izabelinie

Położona w Izabelinie parafia rzymskokatolicka św. Franciszka z Asyżu ma stosunkowo krótką historię, ponieważ została powołana do życia w latach 50. XX wieku za sprawą Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego. Dekret otwierający parafię odczytano 8 lipca 1951 roku, a tydzień później wprowadzono nowego proboszcza. Lokalizacja kościoła została przemyślana tak, aby był on centralnie usytuowany z uwzględnieniem najstarszej wsi puszczańskiej, a mianowicie Truskawia. W bardzo bliskiej odległości od kościoła powstał cmentarz parafialny w Izabelinie.

Izabelinem określa się w sposób umowny, nieformalny, sąsiadujące ze sobą dwie miejscowości – Izabelin B i Izabelin C, znajdujące się w pobliżu Puszczy Kampinoskiej. Izabelin to także gmina, w której obręb wchodzą miejscowości takie jak: Hornówek, Laski czy Lipków. Bliskość stolicy oraz doskonałe warunki naturalne sprawiły, że wiele osób zdecydowało się zamieszkać w tym rejonie. Wraz z rosnącą liczbą mieszkańców, pojawiały się też coraz częściej kwestie związane ze śmiercią i organizacją pogrzebu. Każda z rodzin chce zdecydować się na profesjonalny zakład pogrzebowy w Izabelnie, dlatego nasza firma stale poszerza swoją ofertę oraz jakość oferowanych usług.

Pogrzeby w Izabelinie

Większość uroczystości pogrzebowych odprawiana jest w Kościele św. Franciszka z Asyżu, po których Zmarły odprowadzany jest na cmentarz parafialny w Izabelinie, będący miejscem spoczynku dla mieszkańców tej miejscowości. Chcąc zorganizować pogrzeb w Izabelinie prosimy o zgłoszenie się do jednego z naszych biur, gdzie ustalimy wszystkie szczegóły związane z organizacją pochówku, w tym odbioru osoby zmarłej oraz sprawdzenia dostępnych terminów pochówku. Następnie trzeba udać się do kancelarii parafialnej, gdzie zostanie ustalony ostateczny termin mszy świętej oraz pochówku na cmentarzu.

Organizując mszę i pogrzeb w Izabelinie, na spotkanie w kancelarii parafialnej należy wziąć ze sobą dokumenty takie jak:

  • oryginał karty zgonu (część przeznaczona dla administracji cmentarza),
  • oryginał/kserokopia aktu zgonu.

W przypadku, gdy osoba zmarła nie była związana z parafią św. Franciszka z Asyżu, może być wymagany dokument określany jako zgoda na pogrzeb katolicki poza parafią, który wydawany jest przez kancelarię parafii do której należał zmarły. Na spotkaniu mogą zostać także ustalone inne, dodatkowe dokumenty, niezbędne do organizacji pogrzebu.

Krzyż na Cmentarzu w Izabelinie

Cmentarz parafialny w Izabelinie

Dojazd na Cmentarz w Izabelinie

Kościółi i cmentarz w Izabelinie znajdują się dość blisko siebie. Każda osoba udająca się na cmentarz własnym środkiem transportu nie będzie miała większego problemu z parkingiem. Praktycznie na przeciwko bramy głównej cmentarza znajduje się bardzo duży parking, który spokojnie pomieści zarówno uczestników ceremonii przyjeżdzających na pogrzeby w Izabelinie, jak i odwiedzających groby swoich bliskich. Nekropolia w Izabelinie jest zdecydowanie mniejsza od cmentarzy w stolicy, jednak i tutaj można dojechać za pomocą komunikacji miejskiej. Poniżej nazwa przystanku oraz linie, które go obsługują.

Przystanek: Langiewicza

Linia autobusowa: 210, L-7, N58.

Przystanek Langiewicza przy cmentarzu w Izabelinie

Przystanek – ul. Fedorowicza

Przystanek na ulicy III Maja przy Cmentarzu w Izabelinie

Przystanek – ul. III maja

Parking przy cmentarzu parafialnym w Izabelinie

Parking przy cmentarzu

Doświadczenie

Wysoka jakość usług

Rzetelność

Dane kontaktowe

Dom Pogrzebowy Kucharski

Warszawa, ul. Conrada 7

Telefony całodobowe: 22 633 45 25, 602 354 913

Budynek zlokalizowany na terenie parafii MB Wspomożycielki Wiernych

Dom pogrzebowy Bielany

Zakład pogrzebowy Kucharski

Warszawa, ul. Wólczyńska róg Horacego

Telefony całodobowe: 22 817 84 16, 602 354 913

Pawilon przy kwiaciarni (dawniej ANUBIS)

Zakład pogrzebowy Wawrzyszew

Kancelaria parafialna w Izabelinie

05-080 Hornówek, ul. 3 maja 83

Tel. kancelaria: 726 077 107 (kontakt w godz.: 8-20)

Kancelaria czynna w poniedziałki, środy, piątki w godz.: 17:00-18:00

W okresie wakacyjnym kancelaria zamyka się 15 min wcześniej.

Kancelaria parafialna w Izabelinie

Cmentarz w Izabelinie – zdjęcia

Kościół św. Franciszka w Izabelinie
Kościół i dzwonnica w Izabelinie
Brama wejściowa na cmentarz parafialny w Izabelinie
Groby na cmentarzu parafialnym w Izabelinie
Pomniki na cmentarzu w Izabelinie
Kolumbarium na cmentarzu w Izabelinie

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25