Kucharski – Całodobowe pogotowie pogrzebowe

Logo firmy Kucharski

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

602 354 913

telefon 24h WARSZAWA

Zakład pogrzebowy Żoliborz

profesjonalne usługi pogrzebowe na Żoliborzu

Wielu mieszkańców Żoliborza obdarzyło nas zaufaniem powierzając nam organizację pogrzebu najbliższych im sercu osób. Nasza firma Kucharski – Zakład Pogrzebowy Żoliborz to przede wszystkim uczciwość, profesjonalizm oraz rzetelność. Ponad trzy dekady doświadczenia sprawiają, że możemy otoczyć wsparciem Rodziny osób zmarłych we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu na warszawskim Żoliborzu oraz profesjonalnie i z zaangażowaniem służyć pomocą. Nasze całodobowe pogotowie pogrzebowe jest do Państwa dyspozycji we wszystkie dni tygodnia, także w niedziele i święta. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól nam zorganizować piękną i godną uroczystość bliskiej Ci osoby.

Firma Pogrzebowa Kucharski to profesjonalny i empatyczny zespół, który przeprowadzi Państwa przez wszelkie sprawy formalne, tak aby możliwie jak najbardziej odciążyć pogrążoną w żałobie Rodzinę. Ustalimy niezbędne do przygotowania dokumenty, zarezerwujemy termin pogrzebu, udamy się do kancelarii cmentarza, a także opłacimy wszelkie koszty na warszawskich nekropoliach. Jeśli zgon nastąpił w szpitalu to skontaktujemy się z prosektorium i ustalimy wszelkie kwestie związane z odbiorem osoby zmarłej. Będziemy wsłuchiwać się w Państwa potrzeby i z zaangażowaniem pomagać w tych trudnych chwilach.

właściciele firmy pogrzebowej Kucharski

Kucharski – Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz

Karawany reprezentacyjne Mercedes E-Klasa

Jako jeden z nielicznych zakładów pogrzebowych obsługujących uroczystości na Żoliborzu posiadamy własną chłodnię, w której ciała bliskich Państwu osób przechowywane są w godnych warunkach do czasu pogrzebu lub kremacji. Ponadto, firma Kucharski Usługi Pogrzebowe nie musi korzystać z przyszpitalnych kostnic, ponieważ przygotowaliśmy dla Państwa specjalną Salę Pożegnań, gdzie w klimatyzowanym pomieszczeniu można w ciszy, spokoju i bez pośpiechu pożegnać się ze Zmarłym.

Nasza kaplica przystosowana jest zarówno do pogrzebów wyznaniowych, jak i świeckich. Jeśli chcieliby Państwo zorganizować pogrzeb z mistrzem ceremonii, nasza kaplica może zostać łatwo zaadaptowana jako Sala Ceremonialna, w której odbędzie się ceremonia świecka. W zależności od decyzji Rodziny, sala może zostać przygotowana na uroczystość z trumną bądź urną.

Posiadamy własne i nowoczesne samochody pogrzebowe, które spełniają światowe wymogi sanitarne. Wśród nich jest najnowszy karawan reprezentacyjny na Żoliborzu – Mercedes E-Klasa w ekskluzywnej przedłużanej wersji. Nasza firma Kucharski – Dom Pogrzebowy Żoliborz udostępnia przynajmniej dwa karawany na obsługiwanych uroczystościach pogrzebowych, jeden do przewozu trumny lub urny, drugi do transportu kwiatów.

Przygotowując się do uroczystości pogrzebowej na warszawskim Żoliborzu uwzględniamy wszelkie lokalne uwarunkowania, mając jednocześnie na uwadze potrzeby Rodziny. Posiadamy bogaty wybór trumien i urn, zarówno modeli ekonomicznych, jak i produktów klasy premium. W naszej ofercie znajdują się urny z szerokiej gamy materiałów, m.in. z drzewa, kamienia, konglomeratu czy metalu. Ponadto, posiadamy specjalne urny ekologiczne. Rozumiemy, jak niedokładne bywają zdjęcia w katalogach produktowych, dlatego w naszym domu pogrzebowym znajdującym się jedynie kilka minut drogi samochodem od granic Żoliborza, przygotowaliśmy specjalne wystawy, które ułatwią podjęcie tej trudnej decyzji.

Dla mieszkańców Żoliborza udostępniamy specjalistyczne, bezprzewodowe nagłośnienie, które pozwali wszystkim żałobnikom w pełny sposób uczestniczyć w pogrzebie, rozumiejąc każde wypowiadane przez prowadzącego ceremonię słowo. Na życzenie Rodziny możemy odtworzyć także legalne utwory pogrzebowe udostępnione nam przez Filharmonię Koszalińską. Jeśli jednak woleliby Państwo, aby muzyka na pogrzebie zapewniona była przez trębacza czy skrzypka, współpracujemy z wieloma muzykami, którzy zadbają o odpowiednią oprawę muzyczną.

Pogrzeb Urnowy na Żoliborzu

Zakład pogrzebowy Kucharski – Dlaczego my?

usługi pogrzebowe Kucharski w Warszawie

Doświadczenie i empatia

Wyróżnia nas ponad 35 lat doświadczenia w organizacji pogrzebów, zrozumienie potrzeb naszych Klientów, a także stale poszerzana wiedza na specjalistycznych szkoleniach

Nowoczesna kaplica

Posiadamy własną chłodnię i kaplicę. Nasza nowoczesna i klimatyzowana Sala Pożegnań, przystosowana jest zarówno do pogrzebów wyznaniowych, jak i świeckich

dom pogrzebowy Warszawa
wystawa trumien i urn

Wystawa trumien i urn

Nasza wystawa trumien i urn ułatwia podjęcie tak trudnej dla Rodziny decyzji, eliminując konieczność korzystania z często niedokładnych zdjęć lub katalogów

Nowoczesne karawany

Nasza flota składa się z nowoczesnych karawanów, w tym z najnowszego samochodu reprezentacyjnego Mercedes E-Klasa w ekskluzywnej, przedłużanej wersji

karawan reprezentacyjny - Mercedes

Zapraszamy do kontaktu w jednym z naszych biur lub pod całodobowymi numerami telefonów: 602 354 913 oraz 22 633 45 25

dom pogrzebowy na ŻOLIBORZU

Obsługa pogrzebu na Żoliborzu

Żoliborz jest najmniejszą z dzielnic Warszawy, ponieważ zajmuje jedynie 8,5 kilometra kwadratowego powierzchni na której mieszka prawie 53 tysiące osób. Nazwa dzielnicy pochodzi od francuskiej nazwy Joli Bord oznaczającą po przetłumaczeniu Piękny Brzeg, którą nazwano malowniczy konkwit księży pijarów położony nad Wisłą. Żoliborz graniczy z dzielnicami: Wola i Śródmieście (od południa), Bielany (od północy), Bemowa (od zachodu). Od wschodzi granicę Żoliborza wyznacza brzeg Wisły. Główny czas rozwoju Żoliborza przypadł na lata 20. ubiegłego wieku. Wówczas to niezabudowane tereny wokół Cytadeli przeszły na własność państwa co pozwoliło na zbudowanie nowej siatki miejskiej.

Wielu warszawiaków wymawiając nazwę Żoliborz często w myślach dopowiada przedrostek „Zielony”. Dzieje się tak, ponieważ na stosunkowo niedużym terenie tej dzielnicy, aż 250 hektarów stanowią zwarte tereny zielone. Zieleń stanowi zatem około 30% powierzchni całej dzielnicy. Gdybyśmy chcieli przeliczyć ilość zieleni na wszystkich mieszkańców okazałoby się, że na jednego mieszkańca przypada aż 50 metrów kwadratowych terenów zielonych. Ponadto, znajduje się tu wiele ciekawych obiektów architektonicznych, takich jak wspomniana wcześniej Cytadela czy Teatr Komedia. Wartym wspomnienia może być także fakt, że na terenie Żoliborza powstała jedna z pierwszych prywatnych galerii sztuk w Polsce.

Pogrzeby na Żoliborzu

Na terenie Żoliborza znajduje się jeden z najważniejszych cmentarzy warszawskich – Cmentarz Powązki Wojskowe. To właśnie na tej nekropolii znajdziemy pomnik ku czci ofiar katastrofy w Smoleńsku, a także groby harcerzy, w tym członków Szarych Szeregów i Batalionu „Zośka”. Na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach pochowani są nie tylko znani i wysoko odznaczeni wojskowi, ale także ludzie kultury i nauki. Wśród znanych Polaków pochowanych na Powązkach Wojskowych możemy wyróżnić postacie takie jak:

Nasza firma Kucharski – Zakład Pogrzebowy Warszawa Żoliborz już od wielu lat pomaga mieszkańcom Żoliborza w organizacji pogrzebów ich bliskich. Dzięki zaufaniu jakim nas Państwo obdarzyli jesteśmy jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych domów pogrzebowych w Warszawie. Z pełnym zaangażowaniem oraz zrozumieniem Państwa potrzeb organizujemy uroczystości pogrzebowe w taki sposób, aby nie tylko spełniały oczekiwania Rodziny, ale nawet je przewyższały. Do każdej ceremonii pogrzebowej podchodzimy indywidualnie, dbając o Państwa komfort i spokój. Służymy pomocą od ponad 35 lat – Nam możesz zaufać.

Pogrzeb na Żoliborzu

Doświadczenie

Wysoka jakość usług

Rzetelność

Dane kontaktowe

Dom Pogrzebowy Kucharski

Warszawa, ul. Conrada 7

Telefony całodobowe: 22 633 45 25, 602 354 913

Budynek zlokalizowany na terenie parafii MB Wspomożycielki Wiernych

Dom pogrzebowy Bielany

Zakład pogrzebowy Kucharski

Warszawa, ul. Wólczyńska róg Horacego

Telefony całodobowe: 22 817 84 16, 602 354 913

Pawilon przy kwiaciarni (dawniej ANUBIS)

Zakład pogrzebowy Wawrzyszew